Marketingová a obchodná stratégia

Snažíme sa, aby ste pre vášho zákazníka boli v reálnom aj virtuálnom svete neprehliadnuteľní. Marketingové prieskumy a analýzy sú naše hobby. Nech je vaša súčasná pozícia na trhu akákoľvek, našou ambíciou je dostať vás tam, kde vy sami chcete byť – v správny čas, v správnom formáte a na správne miesto. Vyhodnocovanie úspešnosti implementovanej marketingovej stratégie vám s nami vrásky robiť nemusí. Neuspokojíme sa s päťdesiatimi odtieňmi sivej, vieme, že rozhodujúce je trafiť sa vždy do čierneho.

Corporate Identity a grafický dizajn

Zdá sa vám, že „všetko tu už raz bolo?“ Zastávame opačný názor. K tvorbe loga a všetkých typov propagačných materiálov pristupujeme tak, aby naši klienti boli pre všetkých nezameniteľní. Vízia a smerovanie každého brandu je pre nás východiskovým bodom k objavnej ceste za príbehom, ktorý našich klientov nasmeruje na cestu k úspechu. Ľudia jednoducho milujú príbehy a my ich dokážeme rozprávať jazykom a obrazom printu, webu aj sociálnych sietí.

Reklamné kampane

Aj tá najkreatívnejšia a najlepšia reklama vám bude nanič, ak ju váš zákazník neuvidí. Stalkovanie správania cieľovej skupiny a analýza jej pohybu nás vehementne baví. Pracujeme podľa princípu: vypátraj, zamier, okúzli. S reklamnou kampaňou, ktorú pre vás navrhneme, budete pre vašu cieľovú skupinu zákazníkov všadeprítomní a zároveň im nikdy nebudete vadiť. Kombinácia kreatívneho nápadu, kvalitnej analýzy a strategického myslenia nám to umožní.

Web marketing a web dizajn

Nášmu online tímu počnúc web developerom, cez programátora až po blázna do sociálnych sietí to myslí rýchlo a zbesilo a pracujú rovnako efektívne ako elitná jednotka špeciálne vytrénovaná pre boj v online prostredí. V súlade so zadefinovanou marketingovou stratégiou pre vás pripravia grafický návrh novej webovej stránky s efektívne a funkčne rozloženými prvkami a zabezpečia jej prepojenie s komunikačnými kanálmi sociálnych sietí. Navyše ovládajú umenie nastaviť váš nový web tak, aby sa zobrazoval na popredných priečkach vo vyhľadávaní.

Fotoštúdio

V našom vlastnom profesionálne zariadenom fotoateliéri vám na požiadanie vyhotovíme profesionálne produktové fotografie, interiérové, štúdiové a exteriérové fotografie aj komplexnú kreatívnu imidžovú kampaň. Naši fotografi sú tiež vždy radi tam, kde sa niečo deje a dokážu to zdokumentovať formou reportáže. Foodstyling a fotografie jedál, stavba kulís a kompletná produkcia dopĺňajú široké portfólio služieb fotoštúdia. Všetko, čo si nafotíme vieme zároveň podrobiť náročnej retuši a po digitálnej postprodukcii vypustiť do obehu.

Vydavateľstvo

Vyrastali sme, žijeme a obklopujeme sa umením v akejkoľvek jeho podobe. Od počiatku existencie reklamnej agentúry sa venujeme vydavateľskej činnosti a podpore slovenských maliarov, výtvarníkov, básnikov a fotografov. Vydali sme viac ako 50 monografií, publikácií, básnických zbierok a získali za ne množstvo ocenení. Akademický maliar prof. Ľudovít Hološka, akademický maliar Ján Berger, sochár Miroslav Xandr, básnici Marián Hatala a Stanislava Chrobáková, fotograf Ján Náhlik, Záhorská galéria a Slovenská národná galéria a množstvo iných skvelých osobností nás svojou tvorbou a príbehmi neprestávajú inšpirovať.