Adresa

RECO s.r.o.
Sadová 3046/39A,
905 01, Senica
Slovakia

Čo robíme

Branding
Dizajn
Development
Produkcia

Napíšte nám

Referencie Eshop | 4light.sk

Eshop | 4light.sk

Rozsah projektu
Development, UX / Ui dizajn, CMS Reco 8.0

Eshop so svietidlami, 4light.sk, vznikol ako nadstavbový projekt svetelného štúdia Smart Light, ktorý do portfólia highendových značiek doplnil sortiment svietidiel určených pre bežného spotrebiteľa a internetový predaj.

Jozef Jagušák sr., CEO

E-shop na mieru

Špecifickosť produktu a požiadavky na funkcionality administračného systému eshopu určili smer, akým sa projekt bude vyvíjať. Použitie existujúcich generických platform nepripadalo do úvahy, preto sa projekt od začiatku riešil na mieru produktu a klientovým požiadavkám.


4light
Projektový manažment: Jozef Jagušák st., web dizajn: Lukáš Vavrinec, Development: Lukáš Knotek

UX

Bolo nám jasné, že pri nákupe tak špecifického produktu cez eshop bude rozhodujúcim kritériom pre užívateľa ľahká orientácia a možnosť rýchlo sa dopracovať k výsledkom vyhľadávania. Preto sme značnú časť vývoja investovali do UX základného a rozšíreného filtra.

:sunglasses:

Sklad naplnený, spustite to!

B2B zóna

Eshop 4light.sk je určený koncovému zákazníkovi a registrovanému partnerovi zo segmentu veľkoobchod. Schválený registrovaný partner získava prístup do svojho účtu s prehľadom objednávok a účtovných dokladov. Ceny v partnerskej zóne sa prihlásenému užívateľovi automaticky zobrazujú s odrátanou zľavou pre veľkoobchodníka.

CMS 7.0

Administračný systém eshopu 4light je kompletne navrhnutý, vyvinutý a naprogramovaný na mieru podľa požiadaviek klienta. Obsahuje pokročilé možnosti filtrovania, importu a exportu účtovných a skladových dát, ako aj intuitívny a sofistikovaný selektor, ktorý zodpovedá za generovanie účtovných dokladov.

Celý nákupný proces zahŕňa viac ako 300 variácií mailových šablón naviazaných na typ platby a spôsob doručenia, vďaka čomu je pre zákazníka transparentný a poskytuje mu všetky relevantné informácie v adekvátny čas. Obsluha selektora pre administrátora je jednoduchá, logická a intuitívna.