Adresa

RECO s.r.o.
Sadová 3046/39A,
905 01, Senica
Slovakia

Čo robíme

Branding
Dizajn
Development
Produkcia

Napíšte nám

Referencie Artwork

Artwork

Rozsah projektu
Grafický dizajn, konceptuálne umenie

Vždy, keď máme v agentúre popri komerčnej tvorbe možnosť robiť vlastné umenie, podporiť známeho umelca alebo začínajúce talenty, hovorím si, že to máme za odmenu.

Milan Mikula Art Director

Umelecký genóm

Agentúru zakladali umelci, preto je prirodzené, že sa v nej, a okolo nej, vždy kopili. S niektorými z nich prerástla vzájomná sympatia a spoločný genóm do plodných spoluprác, ktoré RECO inšpirovali k vydavateľskej činnosti.


Art work:
Milan Mikula, Jozef Jagušák st.

Umenie pre umenie

V RECO vzniká množstvo monografií, autorských publikácií a propagačných materiálov na podporu etablovaných a začínajúcich autorov. Vďaka tomu vlastníme celkom zaujímavú zbierku umenia na podporu umenia.

SNG

V knižnom fonde Slovenskej národnej galérie je hneď niekoľko titulov s grafickou koncepciou a spracovaním od nášho Art directora Milana Mikulu.

Národná cena za dizajn a i.

Sme radi, keď si našu prácu niekto všimne. Ešte radšej, keď ju ocení. Za náš art work sme získali niekoľko ocenení v súťaži Národná cena za dizajn, cenu Najkrajšia kniha Slovenska, medzinárodné ocenenie WorldStar Packaging Award a i.

Plagát

Art director Milan Mikula má blízko k rôznym formám performance. Popri tvorbe objektov, inštalácií a rôznych foriem súčasného výtvarného umenia výrazne inklinuje k divadelnému a propagačnému plagátu.