Adresa

RECO s.r.o.
Sadová 3046/39A,
905 01, Senica
Slovakia

Čo robíme

Branding
Dizajn
Development
Produkcia

Napíšte nám

Referencie Bezobalovo

Bezobalovo

Rozsah projektu
Grafický redizajn webu, Foto, Copy, Web Development, PPC

bezobalovo-main

V roku 2023 oslávil bezobalový obchod Bezobalovo desať rokov. To bola vhodná príležitosť dať jeho eshopu svieži grafický boost a tiež mu vylepšiť zopár funkcií.

Jozef Jagušák jr., Project Manager

bezobalovo-a
bezobalovo-b

Dobrý pocit z nákupu

Zakladatelia a majitelia kamennej predajne a eshopu Bezobalovo mali pri zadaní iba jednu podmienku: aby pri redizajne a technologickom upgrade eshopu boli zachované všetky jeho doterajšie funkcie a zákazníkom dobrý pocit z nákupu. To sme nesplnili. Pridali sme totiž niekoľko vylepšení, ktorý užívateľskú skúsenosť s online nákupom posunul ešte o level vyššie.


Autori
Art direction: Jozef Jagušák ml., Art work: Lukáš Vavrinec; Foto: Adam Husek, Copy: Marcela Heglasová, Web Development: Martin Fajnor

dotted2

www.bezobalovo.sk

Grafický redizajn webu sme začali fotoshootingom prezentačných fotografií pre všetky produktové kategórie. Pokračovali sme definovaním novej farebnej škály a skončili kompletne novým UI kitom. Brand vizuálne ožil, no zostal rozpoznateľný aj pre svojich existujúcich zákazníkov.

:sunglasses:

09.00 AM:

Sme to stále my, ale lepší!

Bezobalovo-homepage
Bezobalovo-produkty
Bezobalovo-Podkategoria_Muky_Vlocky
Bezobalovo-Detail_Produktu_Psenicna_Muka

Online boost

Kým sa rodil nový web, pustili sme sa do online kampaní. Podarilo sa nám osloviť 322.666 ľudí a získať 11 987 preklikov z facebookových reklám. Z kampaní získalo Bezobalovo 30.000 nových zákazníkov a viac ako polovicu všetkých objednávok. Tomu sa hovorí cvrkot!

:sleeping: 02:00 AM:

Jeden obal, dva obaly, tri obaly...

Jožko 02:09 AM:

?!...sú dve hodiny ráno...

:grinning: 02:20 AM:

A kto nemôže zaspať, počíta obaly...

bezobalovo_mobile_nav