Adresa

RECO s.r.o.
Sadová 3046/39A,
905 01, Senica
Slovakia

Čo robíme

Branding
Dizajn
Development
Produkcia

Napíšte nám

Referencie Foxydepot

Foxydepot

Rozsah projektu
Branding, 3D, Web Development, Marketingová stratégia

foxydepot-main

Žijeme časy, v ktorých developeri nevedia uspokojiť dopyt po dostatku skladovacích priestorov. Foxydepot mení problém tohto milénia na investičnú a podnikateľskú príležitosť.

Jozef Jagušák jr., Project Manager

foxydepot-a
foxydepot-b

Múdry ako líška

Výrobca a predajca mobilných skladových kontajnerov má svoj biznis model postavený na jednoduchom no logickom princípe: Nemáš to? Postav si to! A práve preto sme do názvu jeho novej značky uložili symbol vynaliezavosti, prefíkanosti a múdrosti – líšku.


Autori
Art Direction: Jozef Jagušák ml., Art Work: Lukáš Vavrinec; 3D: Michal Včelka, Copy: Marcela Heglasová, Web Development: Lukáš Knotek

dotted2

Branding

Líška v názve značky nám v ďalších krokoch určila smer celej vizuálnej identity Foxydepot. Rozpoznateľné sú jej obrysy v logu aj v aplikovanej farebnej škále. Múdro, čo poviete?

:sunglasses:

23.00 PM:

Nejaký o líške poznáš?

09_Foxydepot_1

09_Foxydepot_2

09_Foxydepot_3

09_Foxydepot_4

Web

Pri vývoji webu pre Foxydepot sme pracovali s neštandardným technickým a nichovým produktom. O to dôležitejšie bolo uchopiť ho správne. Najpodstatnejšou časťou webu je bezpochyby online konfigurátor, v ktorom si užívateľ vyberá z ôsmich typizovaných modelov, ktoré môže farebne modifikovať. Názorné zobrazenie výrobkov v 3D a zmena farebnosti kontajnera v reálnom čase uľahčujú celý objednávkový proces.

:sunglasses: 00:00 PM

Ide líška cez les a stretne medveďa...

Jožko 00:09 PM

Má to slušné pokračovanie?

:sunglasses: 00:20 PM

Nemá... tak dajme líške dobrú noc...

09_Foxydepot_Homepage
09_Foxydepot_Containers
09_Foxydepot_Configurator
09_Foxydepot_My_List