Adresa

RECO s.r.o.
Sadová 3046/39A,
905 01, Senica
Slovakia

Čo robíme

Branding
Dizajn
Development
Produkcia

Napíšte nám

Referencie Helio

Helio

Rozsah projektu
UX / UI design, Development, Print design, 3D, Copywriting

Českého výrobcu dizajnových svietidiel HELIO po 30 úspešných rokoch na trhu začal trápiť marketing. Až na pár printových katalógov, ktoré ani nepokrývali jeho celé portfólio, v podstate žiadny nebol…

Jozef Jagušák st., CEO


Helio
Print: Jozef Jagušák st., Milan Mikula, Martin Marko; Online: Jozef Jagušák st., Jozef Jagušák ml., Lukáš Vavrinec, Lukáš Knotek

Product Catalogue 001

Pre HELIO sme dali dokopy produktový katalóg, ktorý prvýkrát pobral kompletné základné portfólio všetkých svietidiel s na mieru vyvinutým číselným kódovníkom na generovanie objednávok. Pyšní sme na naše 3D rendre všetkých svietidiel, priestorov, inštalácií a tak celkovo aj na grafické spracovanie.

Pridaná hodnota nového produktového katalógu je hlavne v tom, že drží všetky dôležité informácie o svietidle na jednom mieste a rovno dáva návod, ako ho objednať.

Jozef Jagušák st., CEO

Tento fancy kufrík je truly fully custom záležitosť od návrhu až po výrobu. Obchodníci z HELIO ho používajú na predaj lineárneho osvetľovacieho systému CORIDOR. Nosia v ňom ukážky všetkých profilov, difúzorov a všetko to má aj kabeláž a svieti. Už čoskoro uvidíte v pohybe na každom letisku, ktoré niečo znamená.

www.helio.cz

Transformačka printového katalógu na nový web s pokročilými filtrovacími funkciami a objednávkovým formulárom bola dátový masaker. Ale vyplatilo sa. Komplet online portfólio má teraz na webe okolo štyrdisaťtisíc dostupných variantov a “šlape to” výborne.

:sunglasses:

Máme novou řadu. Vejde se to tam???