Adresa

RECO s.r.o.
Sadová 3046/39A,
905 01, Senica
Slovakia

Čo robíme

Branding
Dizajn
Development
Produkcia

Napíšte nám

Referencie Ikonika

Ikonika furniture

Rozsah projektu
Branding, 3D produkcia, Foto produkcia, Web development, Marketingová stratégia

Slovenské, lokálne a rodinné stolárstvo, za ktorým stoja mimoriadne šikovný otec a syn po 12 rokoch práce s drevom založili novú značku zameranú na sériovú výrobu nábytku.

Jozef Jagušák Project Manager / Partner

Keď práca voní

Mať klienta, ktorý vie, čo chce a zároveň si ladíte na všetkých úrovniach, je najlepší predpoklad pre dlhodobú spoluprácu. Ikonika Furniture sme sa v rozpätí jeden a pol roka postarali o branding, vizuálnu identitu, web, dizajnový katalóg pre architektonické štúdiá, videoprodukciu a spustili viac ako 40 úspešných online kampaní.


Autori
Art direction: Jozef Jagušák ml., Art work: Lukáš Vavrinec; 3D: Martin Marko, Foto: Adam Husek, Copy: Marcela Heglasová, Development: Lukáš Knotek

Foto & video produkcia

Pri definovaní vizuálnej identity značky nás to od začiatku ťahalo do jej prirodzeného habitatu, do lesa. Fotografie a videá vznikali v skorých ranných hodinách, keď sa v lese objavia prvé záblesky svetla. Vďaka nemu majú fotografie veľmi špecifickú atmosféru.

:sunglasses:

03.00 AM:

Budíčeeeeek!!!!

Social & PPC

Fotografie, 3D a videá sme využili v online kampaniach, kde sme sa zamerali na brand awareness a podporu predaja. Úspešnosť kampaní potvrdzuje kontinuálny nárast konverzií a zvýšený dopyt po nábytku značky Ikonika Furniture.

Web

Custom web sme postavili na systéme Laravel 8. Chceli sme, aby hovoril silným vizuálnym jazykom, preto jednotlivé modely nábytku prezentuje v jeho prirodzenom prostredí. Zákazníkom umožňuje vytvárať si personalizované wish listy a vytvoriť online objednávku. Na tomto mieste sa nám ešte žiada povedať, že dizajn všetkých produktov je pôvodný a vzniká priamo v Ikonika Furniture.

S Petrom z Ikonika Furniture spolupracujeme dlhodobo a tešíme sa z každej jeho novej referencie. Je skvelé sledovať, že značke, ktorú sme pomáhali uviesť do života, sa darí.

Jozef Jagušák CEO / RECO Agency