Adresa

RECO s.r.o.
Sadová 3046/39A,
905 01, Senica
Slovakia

Čo robíme

Branding
Dizajn
Development
Produkcia

Napíšte nám

Referencie OMS

OMS

Rozsah projektu
Branding, grafický dizajn, 3D, DTP, produktová fotografia

Keď sa stanete výhradným dodávateľom služieb pre klienta z oblasti svetelného priemyslu, máte len jednu možnosť: stať sa tiež svetlárom.

Jozef Jagušák st., CEO

20 rokov s OMS

S OMS sme sa zdokonalili v spracovávaní obrovského množstva technických dát, vo fotografii veľmi špecifického produktu a jeho 3D modelovaní. Je skvelé mať klienta, s ktorým si navzájom pomáhate rásť.


OMS
Art director: Jozef Jagušák sr., Milan Mikula; 3D: Martin Marko, foto: Milan Noga

Branding

Čistá typografia s rastrom svetelných bodov v korporátnych farbách zjednotila logo spoločnosti s portfóliom značiek svietidiel ADVANCED, ELITE a UNOLUX.

:sunglasses:

03.00 am: Ďakujem, Vlado

Produktové katalógy

OMS vyvíjala a vyrábala extrémne široké portfólio svietidiel. Prvá výzva, s ktorou sme sa museli vysporiadať, bola funkčná a prehľadná štruktúra katalógu, ktorý obsahoval množstvo technických parametrov. Prvých päť rokov sme ju postupne tvorili, ďalších 15 sme ju spolu s klientom ladili do dokonalosti.

Grafická koncepcia

Počas spolupráce s OMS vzniklo množstvo prezentačných materiálov. Medzi nimi niekoľko výnimočných dizajnových publikácií, ktoré aj v kontexte súčasného dizajnu vyčnievajú z radu.

Výsledkom viac ako 20-ročnej spolupráce s OMS je viac ako 250 produktových katalógov a prezentačných materiálov v niekoľkých jazykových mutáciách.

Jozef Jagušák st. CEO RECO

S OMS sme spolupracovali v podstate od jej vzniku. Rozsah našej spolupráce sa zväčšoval spolu s tým, ako rástla samotná spoločnosť. Od prvého brandingu a prvých produktových katalógov sme našu spoluprácu postupne rozširovali o ďalšie nosiče a médiá.

Po otvorení nového pavilónu výskumu a vývoja sme pre OMS komplexne podporovali jeho činnosť prezentačnými materiálmi a odbornými brožúrami, ktoré tvoria knowledge base spoločnosti. Naše prezentačné materiály sprevádzali OMS na všetky dôležité medzinárodné veľtry.

Dvadsať rokov úspešnej spolupráce nás naučilo, že aj keď je produkt stále ten istý, nemusí omrzieť. Veci sa dajú donekonečna zdokonaľovať, priestor pre kreatíivitu je nevyčerpateľný a s každým novým produktom či technológiou posúvate hranicu toho, čo považujete za možné, na úplne novú métu.

Jožko 02:00 AM

Zajtra letíš do Frankfurtu. JJ

Dodo 02:15 AM

Na párky?

Jožko 02:17 AM

Na veľtrh. Točiť video. JJ