Adresa

RECO s.r.o.
Sadová 3046/39A,
905 01, Senica
Slovakia

Čo robíme

Branding
Dizajn
Development
Produkcia

Napíšte nám

Referencie Smart Light

Smart Light

Rozsah projektu
UX / UI dizajn, development, grafický dizajn, 3D

So svetelným štúdiom Smart Light sme spolupracovali takmer dva roky. Počas tohto obdobia vznikol ich prvý printový katalóg svietidiel, nová webová stránka a množstvo kreatívnych riešení na mieru.

Jozef Jagušák st., CEO

Sprievodca osvetlením

Svetelné štúdio Smart Light zastupuje na Slovensku niekoľko prestížných svetových výrobcov svietidiel, na konte má viacero prestížnych ocenení za projekty osvetlenia a tisícky úspešných realizácií ročne. No až kým sa naše cesty nestretli, chýbal mu ucelený katalóg so sortimentom najpredávanejších svietidiel. V online aj printovej podobe.


Smart Light
Print: Jozef Jagušák st., Milan Mikula, Martin Marko; Online: Jozef Jagušák st., Jozef Jagušák ml., Lukáš Vavrinec, Lukáš Knotek

Online katalóg

Online katalóg umožňuje zákazníkom Smart Lightu po prvý raz pracovať s vybraným sortimentom svietidiel priamo na webovej stránke svetelného štúdia. Ponúka funkciu vytvárania personalizovaného zoznamu svietidiel a možnosť odoslať ho na bezplatnú konzultáciu špecialistom Smart Light.

:sunglasses:

Ideme NONSTOP!

Mobilná verzia

Webové riešenie od začiatku zahŕňalo kompletne vyladenú mobilnú verziu, s ktorou môžu zákazníci svetelného štúdia pracovať v rozhraní mobilného telefónu alebo tabletu.

Printový katalóg

Historicky prvý printový katalóg štúdia Smart Light – Sprievodca osvetlením 19, kombinuje čistý minimalistický dizajn s prehľadnou štruktúrou sortimentu vybraných svietidiel. Zároveň je prvou ucelenou tlačovinou, ktorá komunikuje hodnoty značky a nosné zrealizované projekty svetelného štúdia.

Našou hlavnou devízou pri spolupráci so Smart Light bola nadštandardná znalosť produktu, ktorý tvorí ich core biznis.

Jozef Jagušák st. CEO RECO

Brand video

Video vzniklo ako súčasť online kampane, úzko cielenej na architektov a developerov na základe dát agregovaných z analytických nástrojov. Vo videu je použitá skutočná referencia Smart Light s dynamickým osvetlením fasády Twin City Tower.

Web dizajn

Klientovi Smart Light sme dodali graficky súčasný a technologicky vyspelý web, postavený na customizovanom CMS. Vďaka dôrazu na jeho modulárnosť je web do veľkej miery tvárny a pripravený sa prispôsobovať požiadavkám klienta.

Dodas 06:32 AM

Ďalšie 3 značky svietidiel, čo teraz?

Lukas 06:40 AM

V pohode, bráško, no problem

Dodas 07:17 AM

OK, nafúkni to.

Backend

Pri developmente online katalógu sme sa najviac zapotili pri jeho prepojení a synchronizovaní s účtovným a skladovým systémom Pohoda. Aj keď online katalóg nespĺňa kritériá e-shopu, bolo nevyhnutné, aby odrážal reálne skladové zásoby.

:sunglasses:

Vybuchlo to?! Volaj do Pohody!