Adresa

RECO s.r.o.
Sadová 3046/39A,
905 01, Senica
Slovakia

Čo robíme

Branding
Dizajn
Development
Produkcia

Napíšte nám

Referencie VOGUE Portugal

VOGUE Portugal

Rozsah projektu
UX / Ui web dizajn, redakčný systém

Pri dizajnovaní webu pre VOGUE Portugal sme na jednej strane museli striktne dodržať globálny dizajn manuál, na druhej strane sme sa doň snažili vpašovať niečo, čo by vystihovalo osobitosť portugalskej pobočky.

Jozef Jagušák Projektový manažér

Nálet na Lisabon

Keď Lighthouse Publishing získal licenciu na VOGUE Portugal, takmer okamžite pochopil, že web magazínu bude potrebovať redizajn. Navonok aj znútra. Online verzia VOGUE Portugal zúfalo potrebovala moderný publisherský CMS systém, ktorý by zabezpečil, aby sa veľké objemy dát načítavali rýchlo a plynulo a umožňoval spravovať reklamný priestor pre inzerentov. Popracovať však bolo treba aj na frontende a prehľadnej štruktúre webu. S týmto sme odleteli prvý raz do Lisabonu.


Vogue Portugal
Projektový manažment: Jozef Jagušák jr, web design: Lukáš Vavrinec, development: Lukáš Knotek

CMS RECO 7.0

CMS je pre každý publisherský web životne dôležitý orgán. Ten, ktorý pôvodne vyživoval VOGUE Portugal, bol už opotrebovaný a zastaraný. Nový CMS systém, ktorý sme pre VOGUE Portugal vyvinuli a naprogramovali na mieru, je jednoduchý, intuitívny a okrem obsahu ním možno spravovať aj inzertný priestor.

:sunglasses:

Hora da sesta, escrevo depois

Web dizajn

Požiadavky na čistotu, prehľadnosť, vysoký užívateľský komfort a jasne zadefinovaná cieľová skupina určili smer, ktorým sa budeme pri návrhu webdesignu uberať. Po redizajne zostáva web VOGUE Portugal luxusným produktom, v ktorom sa redakčný obsah a dynamická reklama systémovo dopĺňajú a nevyrušujú sa.